Zenia

Konuk ağırlama sektöründeki en güncel teknolojileri kullanarak restoranlar için otomasyon çözümleri geliştiren Zenia’ın profesyonel dünyasına hoş geldiniz…

Zenia’nın geliştirdiği Hero restoran otomasyon sistemleri ile işletmelerinizin operasyonel verimliliğini ve cironuzu arttırabilir, müşteri deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Zenia Hero’yu tercih ettiğiniz satış kanalları entegre edebilir uçtan uca kapsamlı çözümlerle işletmenizin performansını artırabilirsiniz.

Hero O2O (Çok Kanallı Pazarlama) ile birden fazla kanaldan gelen online siparişleri restoranınız kasasına ve mutfağınıza doğrudan yönlendirebilir, paket ve teslimat operasyonunuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz.  Hero O2O ile teslimat yönetiminizi otomatikleştirebilir, personelinizin işini kolaylaştırabilirsiniz. Geliştirilmiş raporlama ve detaylı analizlerle operasyonunuzun doğru veriler ile analiz edilmesini sağlayabilir, büyüme hedeflerinizi doğru planlayabilirsiniz.

Hero 360IQ sayesinde, mobil uygulama ya da web üzerinden işletmenizi uzaktan ve kolayca takip edebilir. Kayıp ve kaçakların önüne geçebilirsiniz.

Konuk ağırlama sektöründeki teknoloji liderlerinden Zenia, çözümlerini her ülkenin özel gereksinimlerine uyarlayan yetkili entegratörler aracılığıyla küresel pazara sunar. Yetkili entegratörler, Zenia çözümlerini uyarlamaya ek olarak müşterilere yerel destek de sağlarlar. Zenia Hero, Türkiye, Çin, Kıbrıs, Makedonya ve Gürcistan’da dünyanın ve Türkiye’nin lider markaları (Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Pideci ve Usta Dönerci) tarafından 2.600’ün üstünde restoranda, yaklaşık 7.500 satış noktası çözümünde kullanılmaktadır.


Web Sitesi
http://www.zenia.tech/

Adres
Kemeraltı Cad. No: 30/7 Karaköy / İstanbul

Telefon
+90 212 310 6585

Faks
+90 212 310 6564

Harita

View AtaKule in a larger map