ATP

1997 yılında kurulan ATP (ATA Teknoloji Platformları), finans ve konuk ağırlama sektörleri başta olmak üzere kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu yaşamsal (mission critical) platform, yazılım ve hizmetleri geliştiren lider teknoloji şirketidir. Ata Holding iştiraki olan ATP, çatısı altında bulunan Tradesoft, Zenia, ATP Dijital Dönüşüm ve ATP ArGe markalarıyla yenilikçi teknolojileri müşterileri için rekabet ve maliyet avantajına dönüştürerek, beklentileri her geçen gün artan son tüketicilerine daha kapsamlı ve iyi hizmet ve deneyim sunmalarına yardımcı oluyor. Bilgiyi çok boyutlu işleyen ve anlamlandıran teknolojilerle doğru kararların alınmasına destek sağlıyor.

Türkiye, Çin ve EMEA Bölgesinde 450+ müşterisi bulunan ATP, tasarladığı ürünler, uyguladığı projeler ve sunduğu hizmetleriyle kurumların dijital dönüşüme uyum sağlamalarına ve değişime öncülük etmelerine yardımcı oluyor. ATP ArGe yürüttüğü yapay zeka, büyük veri, makine öğrenimi ve derin öğrenme yatırımları ile kurumların değişimin getirdiği riskleri yönetmelerine ve inovasyon fırsatlarına dönüştürmelerine yardımcı oluyor. ArGe çalışmaları ile bilimsel literatüre de katkıda bulunuyor.

ATP, fintech ve konuk ağırlama çözümleri ile dikey olarak odaklanmış marka ve profesyonel ekiplerle hizmet veriyor. Tradesoft’un geliştirdiği aracı kurum, fon ve portföy yönetim çözümleri Borsa İstanbul işlemleri hacminin rakip sistemler arasındaki payı %44 yönetirken, Zenia’nın kapsamlı restoran bulut yazılımları lider küresel markaların 2.600+ lokasyonunda kullanılıyor.

ATPLogoAtaHolding
Web Sitesi
http://www.atp.com.tr/

Adres
Emirhan Caddesi No: 109 Kat: 9 Atakule 34349 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul

Telefon
+90 212 310 6565

Faks
+90 212 310 6564

Harita

View AtaKule in a larger map