Sosyal Sorumluluk

İstanbul / Acıbadem  Ata İlköğretim Okulu

Okulumuz Ata İnşaat tarafından 2001 yılında inşa edilerek  2001-2002 Öğretim yılında Ata İlköğretim Okulu olarak eğitime    başlamıştır. Daha sonraki yıllarda okul bahçesinin altına kapalı spor salonu yapılarak hizmete girmiştir.

Artvin / Arhavi – Ertuğrul Kurdoğlu İlköğretim Okulu & Yurdu

Yapımına 1998 yılında başlanan okulumuz 1999–2000 eğitim öğretim yılı eylül ayında Ertuğrul Kurdoğlu Pansiyonlu İlköğretim Okulu olarak açılmıştır. Okulumuz adı okul binası ile pansiyon binasını yapan Ertuğrul KURDOĞLU’ nun adını taşımaktadır

2006–2007 Eğitim-Öğretim yılında ise Pansiyonlu okulların YİBO olarak değişmesi konusundaki karar sebebiyle okulumuzun ismi değiştirerek Ertuğrul Kurdoğlu Yatılı İlköğretim Bölge Okulu adını almıştır.

 

Kocaeli / Çayırova- Ertuğrul Kurdoğlu Lisesi

Eğitime %100 destek kampanyası çerçevesinde Fasdat Gıda Dağıtım San. Tic. A.Ş. tarafından Çayırova’ya kazandırılan ve 2011-2012 Eğitim Öğretim döneminde öğrencilere sınıflarını açan Çayırova Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi resmi açılış töreni gerçekleştirildi.

Fasdat Gıda Sanayi tarafından Erhan Kurdoğlu’nun babası adına yaptırılan Çayırova Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi 3 bin metre kare alana 24 derslik olarak inşa edilmiştir.

 

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı / Barınma Evi

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’ na ait Barınma Evinin inşaatı için Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. sponsor olmuştur.

 

TOÇEV- Çocukların Eğitimi için Altyapı / Bağış

Ata Holding çalışanları ile Toçev arasında kampanya düzenlenmiş olup, halen devam etmektedir.