Reklam Üssü

2007 yılında kurulan Reklam Üssü, pazarlama, halkla ilişkiler, CRM danışmanlığı ve prodüksiyon hizmetlerinin yanı sıra, dijital medya çözümleri de üreten bir reklam ajansı olarak faaliyet göstermektedir.Reklam Üssü, genç ve dinamik ekibi ile kurumsal iletişim hizmetlerinde yakaladığı yüksek çizgiyi, mobil trendler, sosyal medya ve farklı mecralara da taşıyarak 360 derece pazarlama bakış açısı ile müşterileri için geliştirdiği projeleri yükselen trendlerle entegre şekilde yürütmektedir.

Misyon

Reklam Üssü, müşterileri odaklı, etik değerler çerçevesinde ve fayda sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Reklam Üssü, göstermiş olduğu faaliyet, etkinlik ve organizasyonlar ile reklamcılık sektöründe bilindik ve saygın bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir.

Vizyon

Reklam Üssü, dijital ve geleneksel pazarlama stratejilerinin yanı sıra tasarım ve uygulama süreçlerine de hakim olarak mevcut müşterilerini yönlendirmektedir. Güçlü, deneyim ile heyecanın harmanlandığı kadrosuyla müşterileri için yarattığı kampanyaları titizlikle kurgulanmaktadır. Düzenlenen organizasyon ve etkinliklerde genç çizgilerle ilerleyerek yenilikçi bakış açılarını yakalamayı seviyor, kurulduğumuz günden itibaren kalite çizgisini standart hizmetlerin üzerinde tutmaktan gurur duyuyoruz.

Web Sitesi

http://www.reklamussu.com.tr

Adres

Emirhan Caddesi No: 109 Kat: 5 Atakule 34349 Dikilitaş- Beşiktaş / İstanbul

Telefon
+90 212 310 6699

Faks

Harita
AtaKule